fbpx

CENNIK

KARTA UPOMINKOWA

Dostępne w ofercie mamy pięknie zdobione, złote karty upominkowe. Są one idealnym prezentem na każdą okoliczność. Wybierz zabieg lub stwórz pakiet zabiegów.

Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo, ustalimy łączną cenę. Wypiszę kartę imiennie na osobę obdarowywaną. Kartę upominkową możesz odebrać osobiście i opłacić gotówką. Możesz również opłacić kartę przelewem i poprosić o przesłanie upominku pocztą lub kurierem.

Konsultacja Wstępna

Podczas konsultacji wstępnej ustalamy Twoje potrzeby, częstotliwość i rodzaj zajęć / usług. Poznajemy siebie nawzajem i podejmujemy decyzję o wspólnej pracy nad Twoim zdrowiem. Konsultacja jest konieczna szczególnie w przypadku osób z poważnymi dyskomfortami w ciele, po wypadkach, urazach, operacjach. Muszę poznać Twoją historię, aby dopasować zajęcia do Twoich możliwości. Wspólna rozmowa, buduje współpracę i daje Ci możliwość wyboru, na dłuższy czas

CENA:

150 zł jednorazowo

Masaż Lomi Lomi Nui

Zwany też masażem Hawajskim. Masaż głęboko rozluźniający i dający możliwość mocnej pracy wewnętrznej. Podczas masażu przychodzimy z intencją, która jest poruszana i pracuje jeszcze jakiś czas po masażu. Prowadzi się go na podgrzewanym stole do masażu. Jest to masaż podczas którego klient leży w bieliźnie (miejsca intymne okryte są chustą) . Masażysta masuje przedramionami. Najlepszy masaż do uwalniania napięć mięśniowych, dający wgląd w swoje emocje, co pozwala dostrzec, że jest to ściśle związane  z naszą psychiką, z naszym ciałem i reakcjami , które towarzyszą nam na codzień.

CENA:

1.5 h – 280

2 h – 350

 

 

 Masaż Yeshe Nuad

Zwany również masażem Tajskim. Stanowi połączenie akrupresury, pasywnej jogi, fizjoterapii. Podczas tego masażu klient leży na materacu w ubraniu. Masażysta skupia się na punktach akupresury oraz powięziach. Masażysta do masowania używa dłoni, palców, łokci, przedramion, stóp, kolan. Osoba masowana układana jest w różnych pozycjach również zaczerpniętych z jogi. Efektem masażu jest głębokie rozluźnienie mięśni i umysłu. Masaż wyjątkowo pobudza i oczyszcza  organizm z toksyn, złogów i pobudza rozciąganie mięśni. Masażysta poprzez rozciąganie mięśni i odpowiednie uciski w punktach zwanymi merydianami pobudzi ciało do tego by przepływ energii wzmocni się , co wpłynie korzystnie na cały organizm.

CENA:

2 h – 280 zł

Masaż Liftingujący Kobido

Zwany potocznie masażem odmładzającym skórę twarzy. Sekretem masażu kobido jest odpowiednia kombinacja pracy rąk oraz dokładność i szybkość wykonywania. Dzięki temu starożytnemu masażowi już po kilku sesjach można przywrócić twarzy młody i zdrowy wygląd oraz wygładzić zmarszczki.

Masaż Kobido jest często określany niechirurgicznym liftingiem twarzy. Jest on masażem manualnym, bardzo intensywnym zabiegiem, który działa na głębokie struktury skóry. Skóra staje się mocniejsza, elastyczniejsza, ukrwiona. Działając na nią głębiej, możemy ją również intensywniej odżywić, dzięki składnikom aktywnym zawartym w kosmetykach użytych do masażu. Działa to również pozytywnie na odprężenie mięśni głowy, szyi i klatki piersiowej . Umożliwia to głębszy relaks i odprężenie .

CENA:

280 zł / 1,5h ~ 2h

Masaż wibracyjny dźwiękiem

Dźwięk był jako pierwszy, całe nasze ciało ma wibrację . Jest to propozycja też dla osób, które nie lubią dotyku, a mają potrzebę odpoczynku i oddechu , tak by zwiększyć swoją przestrzeń życiową. 

Wykonywany jest instrumentami o wysokich wibracjach, które pozwalają rozluźnić ciało w jego głębokich partiach. Wyzwaniem jest umysł, który po pewnym czasie rozluźnienia i uwalnia oddech. W skład instrumentów wchodzą:  Misy tybetańskie, Misy kryształowe, Trójkąty kryształowe, Gongi, Dzwonki Koshi, Kamertony itp. Masaż szczególnie polecany osobom w każdym wieku. Jest wykonywany z intencją, otwiera, daje możliwość wyjść trudnym emocjom. Uczy akceptacji i przyjęcia siebie, daje ukojenie i spowolnienie.

CENA:

Masaż indywidualny 1h – 150 zł

Masaż dla par 1h – 250 zł

Masaż dźwiękiem do 5 osób 50 zł / osoba

KARNET 8 masaży w miesiącu 1000 zł

DODATKOWO

Do każdej usługi możesz dokupić:

Każda z powyższych usług może być dodatkiem do innej lub może być przeprowadzona oddzielnie. Wszystko zależy od Ciebie czego potrzebujesz, dlatego ustalenia są indywidualne .

Wszystkie usługi można łączyć w pakiety obniżające cenę dlatego zapraszamy do kontaktu, aby ustalić łączną kwotę za całość wybranych usług.

Zapraszamy do kontaktu