fbpx

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

 

 

 1. W menu strony znajdziesz opisy zajęć jogi oraz masaży. zapoznaj się z nimi i wybierz to co uważasz za najodpowiedniejsze dla Ciebie.
 2. Ceny poszczególnych usług znajdziesz w zakładce cennik.
 3. Wszystkie usługi możemy połączyć w pakiety, które często obniżają cenę.
 4. Wypełnij poniższy formularz zaznaczacz co najbardziej Cię interesuje. Możesz również w skrócie opisać swoją sytuację zdrowotną i potrzeby.
 5. W odpowiedzi otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem przesłania formularza.
 6. W ciągu 24 h skontaktuję się z Tobą telefonicznie, aby omówić szczegóły i zarezerwować termin.
 7. Pamiętaj, że działam w miejscowości Babimost i okolicach [Zobacz na mapie].
1. Administratorem danych osobowych, które nam ujawniasz jest Magdalena Julkowska, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Przebudzenie w ciele - Magdalena Julkowska nr NIP 9462139518, nr REGON 432692408, z siedzibą ul. Rynek 9 / 66-110 Babimost, adres e- mail: kontakt@przebudzeniewciele.pl (KLIKNIJ ABY PRZECZYTAĆ CAŁOŚĆ)

2. Twoje dane:
a) są przetwarzane w celu informowania Cię o ciekawostkach, nowościach, zmianach czy aktualizacjach dt. Przebudzenie w ciele - Magdalena Julkowska, tj. wysyłki newsletterów (podstawa prawna- zgoda);
b) jeżeli zechcesz zawrzeć z nami umowę, Twoje dane będą przetwarzane w tym celu, włączając obsługę dostarczania usług czy płatności (podstawa prawna - wykonanie umowy);
c) po wykonaniu umowy możemy przetwarzać Twoje dane w celu ewentualnej obsługi reklamacji i innych roszczeń (podstawa prawna- nasz prawnie uzasadniony interes);
d) mogą być przetwarzane w związku z koniecznością wystawiania i przechowywania faktur i innych dokumentów księgowych (podstawa prawna- wypełnienie ciążących na nas obowiązków prawnych);
e) mogą być przetwarzane w celu realizowania przez nas marketingu bezpośredniego naszych usług i produktów (podstawa prawna- nasz prawnie uzasadniony interes).

3. Twoje dane przetwarzane na podstawie zgody będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody, zaś w pozostałych przypadkach – tylko do czasu niezbędnego do osiągnięcia celów, dla których zostały zebrane.

4. Twoje dane osobowe przetwarzamy sami, a także przekazujemy podmiotom z nami współpracującymi w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Chodzi o dostawców usług IT i hostingowych, prawnych oraz księgowych. Podmioty te przetwarzają Twoje dane osobowe w naszym imieniu i wyłącznie w celach określonych w pkt 2. Dane osobowe przekazujemy również podmiotom, które świadczą dla Ciebie usługi powiązane z naszymi usługami, a które są odrębnymi administratorami danych osobowych, tj. przetwarzają Twoje dane we własnym imieniu. Należą do nich w szczególności firmy kurierskie czy pocztowe, banki, instytucje płatnicze.

5. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.

6. Możesz skontaktować się z nami listownie lub pocztą elektroniczną, adresy wskazane są w pkt 1.

7. Informujemy, że żadne Twoje dane osobowe nie są przetwarzane w procesach automatycznego podejmowania decyzji (profilowanie).

8. Informujemy również, że masz prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia albo ograniczenia ich przetwarzania, a także przeniesienia danych do innego administratora. Na Twój wniosek dostarczymy Ci kopię Twoich danych, przy czym każdą kolejną kopię, o którą zwrócisz się do nas dostarczymy po pobraniu rozsądnej opłaty.

9. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia sprzeciwu, jeśli przetwarzamy Twoje dane w celu ochrony naszego prawnie uzasadnionego interesu, w tym w celu realizowania marketingu bezpośredniego bez Twojej zgody.

10. Masz także prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych w każdym czasie. Wiedz jednak, że nie będzie miało to wpływu na prawidłowość przetwarzania przed wycofaniem zgody.

11. Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne. Jeżeli jednak uznasz, że przetwarzając dane osobowe naruszamy przepisy RODO, możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Pola oznaczone * są wymagane

  Wpisz dane kontaktowe:

  *

  *

  *

  Wybierz godziny, w których mogę zadzwonić:

  Wybierz usługi.