fbpx

POWITANIA SŁOŃCA – WYZWANIE!

DOŁĄCZ DO GRUPY NIEZWYKŁYCH LUDZI

Kiedy zaczynałam ćwiczyć jogę, śmiali się ze mnie, że to nudne i niepotrzebne.
Teraz, kiedy robię to co widzisz na filmie, to ja się śmieję 😉 ZAPRASZAM

Pokażę Ci jak do tego dojść!

108 powitań słońca dla przeciętnego człowieka wygląda jak „108 x zrobić jakieś ćwiczenie.”

Osoby, które zagłębią się w wiedzę jogi, dowiedzą się, że liczba powtórzeń nie jest przypadkowa, a samo ćwiczenie wzmacnia fizyczne ciało, ciało energetyczne oraz poprawia parametry umysłu, wzmacnia uwagę, skupienie i wytrzymałość. 

108 powitań słońca dla przeciętnego człowieka wygląda jak „108 x zrobić jakieś ćwiczenie.”

Osoby, które zagłębią się w wiedzę jogi, dowiedzą się, że liczba powtórzeń nie jest przypadkowa, a samo ćwiczenie wzmacnia fizyczne ciało, ciało energetyczne oraz poprawia parametry umysłu, wzmacnia uwagę, skupienie i wytrzymałość.

Wyzwanie 108 powitań słońca!

Na filmie poniżej zobaczysz ile czasu zajmuje i jak wygląda 108 powitań słońca. To niepozorne ćwiczenie jest wyzwaniem nie tylko dla ludzi bez przygotowania sportowego. Jest to wyzwanie również dla osób zaawansowanych i należy pamiętać, że liczy się tutaj nie tyle kondycja fizyczna ile odpowiednia technika i nastawienie umysłu. W powitaniach słońca zawiera się esencja jogi. Chcę Ci ją przekazać. Każdy zdrowy człowiek może tak ćwiczyć, może wykonać tyle powitań, a umieszczenie ich w rytmie codziennego życia zapewnia odpowiednią dawkę ruchu dla ciała oraz koncentracji dla umysłu.

Założenia praktyki Powitań Słońca.

Na przeprowadzenie pełnego kursu, który jest bezpłatny przewiduję kilka miesięcy. Zaczniemy od podstaw i kilku powitań dziennie, następnie będziemy zwiększać ich ilość. Wraz ze wzrostem powtórzeń będziesz zdobywać wiedzę o swoim ciele i umyśle oraz o kolejnych pozycjach jogi (asanach).

Możesz potraktować to „Wyzwanie” jako zwykłe ćwiczenia, proponuję jednak podejść do tego jak do treningu samopoznania, głębszego wglądu w siebie, poszerzenia samoświadomości i zadowolenia z własnych rezultatów.

Pamiętaj o tym, że:

  • Praktykę wykonujesz dla siebie.
  • Zamiast rywalizacji (nawet z sobą), poświęcasz uwagę dokładności.
  • Nikt nie ocenia Twoich postępów – sam dla siebie jesteś arbitrem.
  • Każdy osiągnięty efekt jest sukcesem.
  • Wszystko co robisz, robisz dla siebie.

Efekty i podejście do Powitań Słońca.

Ten – nazwijmy to kurs – nie jest żadnym maratonem, czy konkursem. Tutaj nikt nikogo nie ocenia. Nie staraj się robić największej ilości. Staraj się robić najlepszą jakość dla Własnej osoby. To, co zobaczysz w materiałach wideo będzie cenne dla Twojego umysłu logicznego. Dostaniesz dużo informacji, wskazówek, technik i spostrzeżeń nauczyciela z 20letnim doświadczeniem.

NO I CO?

I nic 🙂 Nie porównuj siebie z kimkolwiek oprócz siebie.

Zaczniemy od małej ilości powtórzeń i dużej porcji wiedzy – skup się na tym drugim 🙂

Co tydzień będziemy zwiększać ilość powtórzeń, co nie znaczy, że MUSISZ robić to samo – słuchaj ciała.

Rób tyle ile możesz, ale nie mniej 🙂 Jeśli w kursie zwiększymy ilość powtórzeń z 5 do 20, a Ty zrobisz 7 – pogratuluj sobie i rób nadal 7, aż poczujesz, że możesz więcej. Joga to regularność, to bardziej praktyka umysłu niż ciała. Trzymaj własny rytm i regularnie powtarzaj, powtarzaj i powtarzaj. Tym sposobem tak czy inaczej dojdziesz do liczby powtórzeń, która teraz wydaje Ci się nieosiągalna.

PODZIĘKOWANIE ZA PRAKTYKĘ POWITAŃ SŁOŃCA.

Na koniec. Nagradzaj siebie po każdym tygodniu. Możesz założyć dla siebie dziennik i zapisywać ile powitań zostało zrobionych. Trzymaj się planu i zrób sobie na koniec nagrodę 🙂 Zrób zdjęcie nagrody, wydrukuj albo stwórz plik na komputerze i napisz za co jest nagroda – to dodatkowo Cię zmotywuje.

Wypełnij poniższy formularz, a będziesz zawsze na bieżąco 🙂

Pozdrawiam Magda Mroczkowska