fbpx

Japoński
Masaż

Twarzy
HADADO

Masaż Kassaji

W Japonii istnieje wiele form japońskich technik masażu, wiele z nich opiera się na prostych technikach liftingu podkreślających masaż lekki lub stymulujący punkty akupresurowe shiatsu. Hadado to sztuka masażu i określenie„drogi do pięknej skóry”. To połączenie starożytnych najbardziej zaawansowanych technik

W Hadado jest blisko 100 technik i są one podzielone na kategorie. W każdej z tych kategorii stosuje się unikalne połączenie technik i procedur dostosowanych do stref problematycznych co przekłada się na spektakularny efekt już po pierwszych sesjach masażu. Techniki te polegają na zginaniu, prostowaniu i przeplataniu dłoni czy palców podczas aplikacji. Pojedyncze techniki mogą uchodzić za prosty masaż, ale w rzeczywistości występują subtelne zmiany w kształcie ruchu, tempie i głębokości pracy co skutkuje wielowarstwową pracą na powierzchni skóry, tkanki tłuszczowej, powięzi i mięśni. Wybrane kategorie ruchów dobiera się indywidualnie według wskazań i problemów z jakimi trafia do Nas klient.

Hadado to co coś więcej niż masaż, dzięki holistycznemu podejściu, pracy wielowarstwowej i celowanych technikach to alternatywa dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. W pracy koncentrujemy się na poszczególnych obszarach:

  • lifting dekoltu szyi
  • problem drugiego podbródka i „wdowiego garbu” obszar oczu problem z obrzękiem i opadającą powieką
  • bruzda nosowo-wargowa
  • opadające kąciki ust i policzki

Czas: 1.5-2h
Cena: 300 zł

Rezerwacja telefoniczna 505 831 293

Zaświadczenia